РАЙОН.IN.UA
Маневицькі лісники найкраще в Україні дбають про безпеку праці
Маневицькі лісники найкраще в Україні дбають про безпеку праці

Маневицькі лісники найкраще в Україні дбають про безпеку праці

17:52 15.05.2019
513

Заступник голови Держлісагентства Володимир Бондар повідомив, що у 2018 році рівень виробничого травматизму зменшився в 1,5 раза і за перші 4 місяці цього року, вперше за всю історію галузі, не зареєстрували жодного нещасного випадку зі смертельним наслідком.

На Міжнародній конференції «Безпека та гігієна праці в лісовому господарстві: проблеми та перспективи впровадження управління ризиками на підприємстві» нагородили кращі підприємства лісової галузі з організації та дотримання вимог охорони праці. За результатами профільних перевірок лідерами стали працівники державного підприємства «Маневицьке лісове господарство».

Учасники перевірки ознайомилися з виробництвом підприємства. Під керівництвом тренерів оцінили усі ймовірні небезпеки на об'єктах підвищеної небезпеки, розробили карти ризиків разом з заходами щодо усунення або зниження ризиків для життя та здоров'я працівників.


9 груп змагалися в цій справі. Слухачі охопили увагою весь виробничий процес від валки лісу, трелювання до виготовлення готової продукції пиломатеріалів. З міжнародними експертами на практиці відпрацьовували всі питання щодо аудиту безпеки праці та ідентифікації ризиків.

Велика увага була приділена питанням нормативних нововведень, у першу чергу концепції реформування системи управління охороною праці, що була прийнята 12 грудня 2018 року, імплементації європейських норм в Україні, новому стандарту ISO 45001, інноваційним технологіям в засобах захисту, практичним інструментам підвищення ефективності та оптимізації роботи служби охорони праці та промислової безпеки.«Дякую представникам Державної служби України з питань праці за спільну роботу та допомогу в організації заходів. Ми робимо одну роботу, надзвичайно важливу – рятуємо життя та здоров’я наших працівників», – зазначив Володимир Бондар.

Читайте також: У Галузійському лісництві заготовлятимуть елітний сорт меду.

Загрузка...
Коментарі
15 жовтня
Сьогодні
Вчора