РАЙОН.IN.UA
Постраждалого біля церкви у Четвертні везуть у важкому стані до Луцька
Постраждалого біля церкви у Четвертні везуть у важкому стані до Луцька

Постраждалого біля церкви на Маневиччині везуть у важкому стані до обласної лікарні

11:28 03.05.2019
879

Одного з двох постраждалих у бійці біля церкви в селі Четвертня у важкому стані доправляють до Волинської обласної клінічної лікарні.

Миколу Підвального у важкому стані, з пошкодженими ребрами, реанімобілем транспортують з Маневицької ЦРЛ до обласної клініки, – пише «ВолиньUA».

Родичі потерпілого стверджують, що його стан значно погіршився, він жаліється на внутрішні болі в грудині, де, імовірно, від травми накопичується рідина. Рідні також не розуміють, чому при таких ушкодженнях у районі їм кажуть, що це – всього-на-всього легкі тілесні ушкодження, тож хочуть неупередженої та об'єктивної оцінки завданих травм та повноцінного обстеження. Вони припускають, що справжні наслідки злочину біля храму хтось намагається приховати, тому просять керівників обласних правоохоронних органів узяти справу під особистий контроль.

Читайте також: На Маневиччині православні ідуть в ПЦУ, але Московський патріархат зберіг групу прихильників

Інший потерпілий, 70-річний Василь Довган, потрапив до Маневицької ЦРЛ зі скаргами на болі в черевній порожнині. Обоє – члени ініціативної групи, що збирала підписи за підтримку ПЦУ, і ввечері 30 квітня навідались на церковне подвір'я, аби пересвідчитись, чи з храму ніхто нічого не виносить. У результаті обоє стали жертвами побиття прихильниками МП, які під покровом ночі намагалися проникнути до храму.

Також стало відомо, що нову хвилю обурення мешканців Четвертні викликала поява в інтернеті фейкової статті про ці події, яку поширюють проросійські ресурси. Нібито ніякого побиття за участю священиків УПЦ МП у Четвертні не було, був лише дрібний локальний конфлікт.

Коментарі
18 серпня
Вчора
16.08.2019