РАЙОН.IN.UA
На конкурсі «Таланти ПортCity 2019» визначили півфіналістів
На конкурсі «Таланти ПортCity 2019» визначили півфіналістів

На конкурсі «Таланти ПортCity 2019» визначили півфіналістів

19:30 15.04.2019
492

На думку журі за результатами двох турів у півфінал попадають 18 учасників.

Другий відбірковий тур серед учасників конкурсу «Таланти ПортCity 2019» відбувся 12-14 квітня. За результатами двох турів професійне журі оголосили 18 півфіналістів.

Змагатимуться за місце у фіналі з трьох категорій.

У танцювальному напрямку пройшли сім щасливчиків: колектив «Східний», Лозунько Злата, Жаловага Анна, Савчук Уляна, Брус Арсен, Глушко Марія та Карпюк Назар.

Театральний напрямок у півфіналі очолюють: Середюк Злата, Колектив «Бешкетники», Клименко Кирило, Шафранський Сергій.

Вокальний напрямок будуть представляти восьмеро учасників: Коваль Анна, Ромасєв Дмитро, Ткач Анна, Собець Уляна, Денисенко Денис, Яручик Ксенія, Амза Каріна, Бортніков Іван.

«Дякуємо усім хто прийняв участь у конкурсі «Таланти ПортCity 2019»! Усі отримали неймовірні емоції. Ви справжні зірки! Вітаємо півфіналістів і запрошуємо учасників та вболівальників 21 квітня на півфінальний концерт. Це буде неймовірно!», – розповіли організатори конкурсу.

Також 21 квітня відбудеться півфінальний концерт на якому буде обрано 6 фіналістів. Усі фіналісти конкурсу виступлять на великій професійній сцені з хедлайнерами на річниці ТРЦ ПортCity в червні. Тоді ж і будуть обрані та нагороджені переможці конкурсу. Це буде феєричне дійство та чудовий старт для майбутніх зірок.

Читайте також: У «ПортCity» – 10 000 гривень за таланти

Коментарі
24 серпня
Вчора
22.08.2019