РАЙОН.IN.UA
Підприємець Геннадій Курочка, модель Вероніка Дідусенко, кіборг Павло Чайка та його дружина Вікторія.
Підприємець Геннадій Курочка, модель Вероніка Дідусенко, кіборг Павло Чайка та його дружина Вікторія.

Уродженець Рожища Павло Чайка вальсував на віденському балу в Києві

11:28 15.04.2019
441

У Києві відбувся щорічний Благодійний віденський бал, присвячений сторіччю української державності.

Захід організували у суботу, 13 квітня.

Благодійні лоти на бал традиційно надали відомі особистості, наприклад, це велосипедна екскурсія з мером Києва Віталієм Кличком, пише socportal.

Бал відкрили 30 пар дебютантів. Серед них – професійні танцюристи, музиканти, співаки, актори. Уродженець Рожища, військослужбовець ЗСУ, повний кавалер ордена «За мужність», лейтенант Павло Чайка вальсував з моделлю Веронікою Дідусенко.

Глядачів порадувала чудова прем'єра – унікальний номер «Цариця ночі», поставлений спеціально до віденського балу в Києві у виконанні прими-балерини Національної опери України Христини Шишпор.

Феєрія звуку та інноваційних декорацій, унікальне 3D-шоу, інсталяції зоряного неба, проекції аристократичного англійського саду і помпезних середньовічних замків, поєднання етніки та модерну дозволили кожному гостю відчути себе головним героєм цієї неперевершеної постановки. В оздобленні переважали вишукані квіткові композиції з традиційними для національного самовираження трояндами і мальвами, а створили цю вишукану романтику флористи міжнародної компанії Fiori.

Як відомо, всі віденські бали в світі є благодійними проектами. Бал у Києві вже третій рік збирає кошти на програми столичного Центру реабілітації дітей з інвалідністю. Такі події відродили в Україні три роки тому за підтримки віденського бального комітету. Віденські бали в Києві визнані світськими подіями року за версією програми «Світське життя з Катею Осадчою». Партнерами віденського балу в Києві виступають організатори з Осло, Парижа, Відня та інших бальних столиць світу.

Коментарі
24 серпня
Вчора
22.08.2019