РАЙОН.IN.UA
Доманове: затримали чоловіка з прихованою валютою
Доманове: затримали чоловіка з прихованою валютою

На Волині затримали чоловіка з прихованою валютою

12:25 05.04.2019
266

Волинські митники на посту Доманове встановили перевищення дозволеної для переміщення через кордон норми готівки валюти на 2400 Євро.

ЇЇ у «бардачку», окремо від дозволених 10 тисяч Євро, намагався провезти із Білорусії пасажир легкового автомобіля, мешканець Рівненщини. При цьому водій авто скористався «зеленим коридором» як смугою спрощеного митного контролю, – повідомляють у Волинській митниці ДФС.

Волинська митниця нагадує громадянам України, що дозволений до переміщення через «зелений коридор» ліміт готівки валюти визначений постановою Нацбанку України від 27.05.2008 №148 у розмірі до еквіваленту 10 тисяч Євро. Надмір підлягає обов’язковому письмовому декларуванню та документальному підтвердженню походження.

Відтак, пасажиру залишили 10 тисяч Євро. Решту, що за курсом Нацбанку України становить майже 65 тисяч гривень, тимчасово вилучили до рішення суду.

Згідно зі статтями 471,472 Митного Кодексу України недекларування валюти, що перевищує встановлену норму, тягне за собою накладення штрафу та її конфіскацію.

Читайте також: На Ратнівщині затримали імовірного російського терориста

Коментарі
17 серпня
Сьогодні
Вчора