РАЙОН.IN.UA

Будівництво дороги Шацьк-Стара Вижівка-Ратне розпочнуть цього року

10:47 23.03.2019
405

Майже 400 мільйонів гривень витратять на ремонт автомобільної дороги «Шацьк-Ратне».

Ремонт дороги «Шацьк-Ратне» розпочнуть у цьому році завдяки народному депутату Верховної Ради України Степану Івахіву, який переконав Кабінет Міністрів виділити кошти з Державного бюджету.

Зокрема, нещодавно Уряд розпорядженням від 6 лютого 2019 року № 130-р затвердив перелік об’єктів та обсягів бюджетних коштів на реконструкцію, капітальний та поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення у 2019 році. До цього переліку потрапив напрям «Шацьк – Ратне», який включає у себе два відрізки доріг державного значення (Т-03-06 /Т-03-02/ – Шацьк – Вилиця – Прип’ять – Любохини-/Т-03-08/ та Т-03-08 Любомль-Дубечне-Здомишель-Ратне-Камінь-Каширський-Любешів-/Р-14/).

Читайте також: Оголосили тендер на проведення ремонту дороги Шацьк-Вілиця-Прип'ять-Любохини

В області повідомили, коли ремонтуватимуть дорогу Шацьк-Вілиця-Прип'ять-Любохини

Загальна протяжність автошляху 56,3 кілометри. Орієнтована вартість робіт становить 399 мільйонів 649 тисяч гривень. Наразі розпорядженням затверджені і перші 75 мільйонів гривень, аби розпочати дорожні роботи. Тож днями вже оголосили тендер на виконання робіт.

Передбачається ремонт мостів, ремонт дорожнього одягу, облаштування автобусних зупинок, тротуарів, з’їздів, встановлення дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки тощо.

Розпочнуть роботи від селища Шацьк та рухатимуться у напрямку на село Любохини. Слід зауважити, що ділянка дороги транспортного руху «Шацьк-Ратне» є одним із важливих туристичних маршрутів до курортної перлини Волині – Шацьких озер.

Нагадаємо, проектно-кошторисну документацію на ремонт своєї частини дороги (з Шацька до села Любохини) виготовили за кошти Шацької ОТГ.

Коментарі
22 серпня
Сьогодні
Вчора