РАЙОН.IN.UA
Що оглядав та де побував голова ОДА на Маневиччині
Що оглядав та де побував голова ОДА на Маневиччині

Що оглядав та де побував голова ОДА на Маневиччині. ФОТО

15:15 22.03.2019
448

Голова облдержадміністрації Олександр Савченко перебував з робочою поїздкою в Маневицькому районі.

Керівник найвищої виконавчої влади в області оглянув ряд об`єктів та взяв участь в акції «Закладання алеї пам’яті Героїв нашого району загиблих в російсько-українській війні» з нагоди Міжнародного дня лісів.

Голова ОДА також відвідав Центр творчості дітей та юнацтва, ознайомився з розвитком сфери послуг в рамках адміністративно – територіальної реформи на прикладі роботи ЦНАПу Маневицького району.

Олександр Савченко завітав і у новостворений інклюзивно-ресурсний центр та відзначив, що це один з найкращих центрів в області. На прикладі навчально-виховного комплексу «Маневицька ЗОШ 1-3 ступенів №2-гімназія» високопосадовець проаналізував реалізацію проекту «Нова українська школа» в Маневицькому районі.

В районному Будинку культури голова Волинської ОДА зустрівся з жителями Маневиччини, де розповів про перспективні напрямки розвитку Волині – сільське господарство, туризм і логістика.

«Зараз Волинь залишається єдиною областю в Україні, яка є екологічно чистою. І так це має лишатись», – наголосив Олександр Ілліч.

Голова облдержадміністрації поділився своїми напрацюваннями за рік на посаді – чого вдалося досягнути та про плани на майбутнє.Читайте також: Губернатор Волині готував піцу разом з учнем Колківського училища.

Коментарі
16 вересня
Сьогодні
Вчора