РАЙОН.IN.UA
ПАТ «Волиньгаз» встановлює безплатні індивідуальні лічильники газу
ПАТ «Волиньгаз» встановлює безплатні індивідуальні лічильники газу

ПАТ «Волиньгаз» встановлює безплатні індивідуальні лічильники газу

14:28 22.03.2019
275

Компанія «Волиньгаз» згідно з графіком до 1 травня цього року встановить близько 1 500 індивідуальних лічильників газу в містах Луцьку Ковелі, Нововолинську та Володимирі-Волинському.

Прилади обліку газу передбачені для побутових споживачів, які проживають у квартирах та приватних будинках і використовують газ лише для приготування їжі, повідомляють у прес-службі ПАТ «Волиньгаз».

Газовики наголошують: безплатні прилади обліку газу допоможуть споживачам у майбутньому зекономити кошти. Цьогоріч лічильниками оснащують помешкання, в яких встановлені тільки газові плити та відсутній будинковий лічильник. Монтаж лічильників здійснюється відповідно до сформованих графіків.
Безплатні індивідуальні прилади обліку газу (лічильники) фахівці газорозподільної компанії встановлюють за рахунок інвестиційної програми ПАТ «Волиньгаз», яку затвердила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
За словами директора технічного газової компанії Сергія Галянта, зараз чимало побутових споживачів відмовляються від цих безплатних лічильників, не впускають до будинків газовиків.
Пояснюють, що вигідніше їм поки газ споживати без лічильників. Але ж лічильник - саме те, що вбереже споживача від стрибків норм, які за два останні роки змінювались дуже часто.

«Відповідно до закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» у помешканнях волинян зараз встановлюємо безплатні індивідуальні прилади обліку газу за рахунок інвестиційної програми ПАТ «Волиньгаз». Тим, хто відмовляється пояснюємо, що в таких випадках наші працівники оформляють Акти про порушення і абонентів переводимо на граничні норми споживання за наявності централізованого гарячого водопостачання 9,8 м 3 на 1 людину = 83,78 гривень. у разі відсутності централізованого гарячого водопостачання - 18,3м 3 на 1 людину = 156,45 гривень., як того вимагає Кодекс газорозподільних систем», – розповідає директор з капітального будівництва ПАТ «Волиньгаз» Сергій Галянт.

Також фахівці газорозподільної компанії на зборах, під час зустрічей із квартиронаймачами, представниками ОСББ обговорюють і разом планують графіки встановлення лічильників газу, щоб якісно та вчасно встановити прилади обліку та підключити газ в помешкання людей. ПАТ «Волиньгаз» формує графіки і повідомляє споживачів природного газу про встановлення безплатних приладів обліку газу в домівках. Про дату та період встановлення населення також дізнається з оголошень, які газовики розміщують заздалегідь на під’їздах житлових будинків.
Із приводу встановлення лічильників газу споживачі можуть звертатись до Центрів обслуговування клієнтів у місті Луцьку – на просп.Молоді, 14 А, у місті Ковелі – вулулиця С.Бандери, 34 А. Також зателефонувати за такими номерами: у м.Луцьку для оформлення заявки на встановлення безплатного вузла обліку газу – (0332) 77 69 16, (0332) 77 69 60 або (067) 403 32 61. У місті Ковелі – (03352) 3 09 42, у місті Нововолинську – (03344) 2 54 65, у місті Володимирі-Волинському – (03342) 2 39 61.

Коментарі
17 вересня
Вчора
15.09.2019