РАЙОН.IN.UA
У Маневичах висадили Алею пам`яті Героїв загиблих в російсько-українській війні
У Маневичах висадили Алею пам`яті Героїв загиблих в російсько-українській війні

У Маневичах висадили Алею пам'яті героїв. ФОТО

18:21 22.03.2019
312

У Маневичах провели акцію «Закладання алеї пам'яті Героїв нашого району, загиблих в російсько-українській війні» з нагоди Міжнародного дня лісів.

Участь в заході, який ініціювала директорка Районного центру творчості дітей та юнацтва Валентина Ковальчук взяли голова облдержадміністрації Олександр Савченко, голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк, голова районної ради Анатолій Мельник, начальник відділу освіти РДА Валентина Книш, директор державного підприємства «Маневицьке лісове господарство» Володимир Радіон, голова громадської організації «Маневицька районна організація ветеранів антитерористичної операції на сході України» Андрій Яцина, ветерани АТО, директор та учні Маневицького учнівського лісництва, вихованці Маневицького ЦТДЮ та Інклюзивно-ресурсного центру.

Усі разом висадили 18 дерев туї, які символізують кожного вбитого Героя з району.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко пригадав, що до приїзду на Волинь востаннє садив дерева в місті Обухів Київської області весною 2017 року. А потім – на Волині.

«Минулого року на Волині ми висадили декілька гектарів лісу. Потім садили фруктові дерева у Ратному під час відкриття дитячого садочку. А тепер – алею у Маневичах. Тут задумали хорошу справу. Дерева виростуть – а пам`ять залишиться. Кожне дерево – як символ Героя, що загинув на війні,» – розповів Олександр Ілліч.
Читайте також: У Маневичах побувала делегація з Республіки Польща.

Коментарі
16 вересня
Сьогодні
Вчора