РАЙОН.IN.UA
Іван Смітюх
Іван Смітюх

Іван Смітюх згадав, як його викинули з Партії регіонів і «пережували»

16:52 21.03.2019
377

Колишній голова Ковельської РДА та екс-депутат Волинської обласної ради прокоментував своє минуле і теперішнє.

Виборчий округ з центром у Ковелі (№ 21) кандидат у Президенти України Анатолій Гриценко довірив колишньому члену Партії регіонів Іванові Смітюху. Внаслідок скандалу, пов’язаного з цим призначення, з політики пішов лідер волинської «Громадянської позиції» Сергій Чуріков. У коментарі руху «ЧЕСНО» пан Гриценко тоді запевняв, що екс-регіоналів у його команді не буде.

Як пише рух «ЧЕСНО», у 2010 році Смітюха обрали депутатом Волинської обласної ради від Партії регіонів. Того самого року його призначили на посаду голови Ковельської райдержадміністрації, а в листопаді 2012-го звільнили. Іван Смітюх є власником ВАТ «Ковельський хлібокомбінат». У коментарі руху «ЧЕСНО» він сказав, що журналісти шукають зрадника там, де його немає, і що його політичне минуле є чистим.

«Те, що я став довіреною особою, – це був логічний крок. А щодо регіоналів… А ви бачили, як мене з Партії регіонів викинули й пережували у 2012 році? 2 роки я був у партії, очолював Ковельську райдержадміністрацію. Намагався впровадити там хоч щось у життя. Я був не згоден з політикою партії, тому їм не підійшов. Тоді я знову став Іваном, який займається хлібом», – мовив Іван Смітюх.

Щодо свого брата Григорія Смітюха, екс-нардепа від Партії регіонів, який на Антимайдані кликав Путіна на допомогу, то коментувати його членство в партії та позиції Іван Смітюх відмовився.

«Є я, а є мій брат. І ми різні люди. Якщо щось цікавить про мого брата, питайте його», – резюмував він.

До речі, рух «ЧЕСНО» вже писав про те, що під час зустрічі Анатолія Гриценка з виборцями в Луцьку його охорона не дозволила присутнім запитати про регіоналів у команді кандидата.

Після того, як Сергій Чуріков склав повноваження голови місцевого осередку партії, нещодавно обрали нового очільника – військовослужбовця Олександра Кралюка, який також є керівником штабу Гриценка на Волині.

«Згідно зі статутом партії, регіонали не можуть перебувати в команді «Громадянської позиції». Ці люди (довірені особи – прим. ЧЕСНО) не є членами партії. Довірених осіб наразі ніхто змінювати не буде. У них є всі якості та чесноти, щоб представляти Гриценка», – зазначили в прес-службі парторганізації.

В одному з коментарів волинським ЗМІ Олександр Кралюк виявив підтримку екс-регіоналу Іванові Смітюху: «Я особисто рекомендував Смітюха, бо переконаний, що ми маємо говорити про людину, а не про прізвище. 2013 року він вийшов з Партії регіонів через ті дії, які призвели до розгону Майдану. Він мав силу заявити, що категорично не згоден з тим, що робить партія. Я бачив документи в СБУ, як його тоді ламали. Він абсолютний непопуліст».

Коментарі

треба

09:29 22.03.2019

Помогти сімї.там і прокурори кієвскі з житлом елітним від держави є,тоже страдають.сімя страдальців.

16 вересня
Сьогодні
Вчора