РАЙОН.IN.UA
На Закарпатті прикордонник давав хабаря, бо хотів на службу до Луцька
На Закарпатті прикордонник давав хабаря, бо хотів на службу до Луцька

На Закарпатті прикордонник давав хабаря, бо хотів на службу до Луцька

13:02 21.03.2019
260

На Закарпатті затримали прикордонника, який вимагав у свого підлеглого хабар за те, щоб перевести його на службу до Луцька.

Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури західного регіону.

20 березня за процесуального керівництва військової прокуратури Ужгородського гарнізону слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у Львові, за матеріалами та спільно з відділом внутрішньої та власної безпеки у Чопському прикордонному загону УВВБ «Захід», задокументували факт вимагання та одержання неправомірної вигоди інспектором прикордонної служби – начальником кінологічної групи відділення інспекторів прикордонної служби «Новоселиця» ВПС «Великий Березний» Чопського прикордонного загону.

Хабар у сумі 10 000 грн від інструктора кінологічної групи іншого відділу прикордонної служби призначався за сприяння у переведенні останнього до нового місця служби – Луцького прикордонного загону.

Одержана друга частина коштів – 6 тисяч гривень, виявлена та вилучена під час проведення огляду місця події. Корупціонера затримано.

На даний час проводяться першочергові слідчі дії. За їх результатами будуть вирішені питання щодо повідомлення прикордоннику про підозру та звернення до суду з клопотанням про обрання міри запобіжного заходу.


Коментарі
17 вересня
Вчора
15.09.2019