стрічка

Ківерцівські спортсмени представили Волинь на чемпіонаті України з легкої атлетики. ФОТО

20 Березня 2019, 12:07
946

У Києві відбувся командний чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства серед юнаків 2004 року народження та молодших.

Участь у змаганнях 14-17 березня взяло більше 800 учасників зі всієї України, – інформує сайт Ківерцівської РДА.

Учні спортивної школи здобули наступні місця: Трофімов Анатолій серед 18 учасників на дистанціях 1500+800 метрів. посів 5 місце, на дистанціях 400+800 метрів серед 44 учасниць Поліщук Вікторія. посіла 6 місце та Шумік Дарина посіла 27 місце, в загальнокомандному заліку серед 92 шкіл Ківерцівська ДЮСШ здобула 49 місце.

Спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі відділення легкої атлетики Данилюк А.Ю. та Данилюк О.А.