стрічка

Вбиватимуть чи ні: чи буде забійний цех на звірофермі у волинському селі

07 Березня 2019, 18:01
1285

Нещодавно у Волинській облдержадміністрації вивчали питання будівництва ферми розведення норки у селі Підгірне, Рожищенського району.

Зокрема, перерахували об'єкти, які передбачає ферма: шеди для норок на утримання 9800 голів самки норки, безбар’єрна яма, гноєсховище, резервуар для побутових стоків, холодильник-рефрежиратор для зберігання продуктів харчування норок. 

Запевняюють, що звіроферма являє собою господарство закритого типу, на якій передбачається лише вирощування норки. Забійного цеху на підприємстві не передбачається.

Читати також: «Шкурне питання». Кому вигідна норкова ферма біля Рожища

Начальник управління містобудування та архітектури Микола Томчук розповів, що взагалі питання звіроферм в області предметно постало на початку 2016 року, коли до обласної ради та облдержадміністрації надійшли звернення щодо передбачення територій для розміщення в області ряду виробничих комплексів, пов’язаних із вирощуванням хутрових звірів, обробкою та фарбування хутряних шкір.

Однак, під час громадського обговорення все-таки велась мова про забій тварин. Це можна побачити на відео.

Відповідно, про забій норки йдеться і у звіті про громадське обговорення планової діяльності, розміщеному на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України.

Скрін зі звіту про громадське обговорення планової діяльності
Скрін зі звіту про громадське обговорення планової діяльності

Читати також: Жителі Підгірного підтримали відкриття хутряної звіроферми

Коментар
04/12/2023 Понеділок
04.12.2023