стрічка

Як у селі неподалік Луцька вирощують зерно

03 Березня 2019, 18:46
ТзОВ «Городище» 1359
ТзОВ «Городище»

Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Оксана Меріда побували із робочим візитом на ТзОВ «Городище», що у Луцькому районі.

Підприємство Анатолія Никонюка, станом на 1 січня 2019-го налічує 198 працівників. Основний вид діяльності – вирощування зернових культур, цукрових буряків, ріпаку та молочне скотарство, – інформує Волинський обласний центр зайнятості.

Цікаво, що сільгосппідприємству надали статус насіннєвого господарства, а це означає можливість виготовлення та реалізації елітного насіння та садивного матеріалу. Наразі, у підпорядкуванні ТзОВ «Городище» – близько 10 тисяч гектарів землі.
Що ж до співпраці зі службою зайнятості, то за активної участі останньої, упродовж січня-лютого 2019 року, вдалося укомплектувати вакансії тракториста, агронома, машиніста зернових навантажувально-розвантажувальних машин, водія автотранспортних засобів, зоотехніка.

«Ваша служба змінилася. Ви йдете назустріч нам, роботодавцям, інформуєте і телефонуєте, тримаєте ситуацію на контролі, тому будемо співпрацювати і надалі», – звернувся до директора Волинського ОЦЗ Анатолій Никонюк.

Роман Романюк своєю чергою поцікавився у господаря підприємства, які зернові вдається реалізовувати. З-поміж популярних культур: гречка, соя, пшениця, кукурудза, ріпак. Вирощують і цукрові буряки, соняшник. Найбільш популярною все ж залишається пшениця.

Урожай хороший, коли на підприємстві працюють люди, які «горять» своєю справою, а тут без цього ніяк. Працівники господарства, які провели екскурсію для Романа Романюка розповіли, що директор вимогливий, але добрий, його поважають і колектив, і односельчани, жителі прилеглих сіл. Тим паче, що працювати є над чим і з допомогою чого. На ТзОВ «Городище» чимало сучасної техніки: тракторів, комбайнів, сівалок та іншого. Працюють багато однак результат і висока заробітна плата того варті.

До слова, нині на підприємстві працюють і жителі інших областей. Зокрема, інженер, житель Донеччини, переїхав на Волинь і працевлаштувався до Анатолія Никонюка. Згодом забрав і дружину з дітьми, адже роботодавець забезпечив не лише гідною оплатою праці, а й комфортним помешканням, яке збудував спеціально для родин своїх робітників неподалік господарства.

«Ви – потужне підприємство, яке уже має свої напрацювання і досягнення. Будемо допомагати вам із укомплектуванням вакансій та навчанням робітників. Ми маємо багато дієвих інструментів, які готові вам запропонувати, аби досягнути спільного позитивного результату, тим більше, що напрацювання у цьому напрямку вже є, тому не зупиняємось», – резюмував пан Роман.

 

Коментар
27/11/2021 П'ятниця
26.11.2021