переможці турніру 1218
переможці турніру

У ТРЦ «ПортCity» пройшов п’ятий тур Суперліги з баскетболу 3х3.

Про це повідомляють у торгово-розважальному центрі.

Призовий фонд турніру становив 65 тисяч гривень. У грі взяли участь ТОП-12 чоловічих та ТОП-9 жіночих професійних клубів з різних міст України: Київ, Одеса, Львів, Луцьк, Рівне, Дніпро, Житомир, Черкаси, Івано-Франківськ, Бровари та інші.

Разом із основною подією організатори також влаштували турнір 3х3 серед шкільних команд, який зібрав 39 юнацьких та дівочих колективів з усього регіону.

В жіночій категорії, четверту перемогу в сезоні здобув непереможний «Київ-Баскет», обігравши в фіналі «Франківськ».

Головний матч вечора серед чоловіків завершився перемогою «Київ-Баскет» з відривом в один бал від клубу «Kyiv Monbat». Гра була запеклою, оскільки результат матчу вирішився під час овертайму. Гра завершилася з рахунком 18:17.

Загалом у змаганні взяли участь 100 професійних баскетболістів, а загальна кількість учасників перевищила 300 осіб.

«В перервах між динамічними іграми професіоналів глядачі та вболівальники спостерігали запальні хіп-хоп танці від молодих колективів. А родзинкою розважального шоу став слем-данк конкурс, в якому віртуози баскетболу демонстрували свої навички ефектного закидання м’ячів до сітки», – йдеться в повідомленні.