РАЙОН.IN.UA
Забудовники готові збудувати школу у Стобихівці на 30 мільйонів дешевше
Забудовники готові збудувати школу у Стобихівці на 30 мільйонів дешевше

Забудовники пропонують збудувати школу у Стобихівці на 30 мільйонів дешевше

17:52 23.02.2019
235

Завершився тендер на будівництво школи у селі Стобихівка Камінь-Каширського району. Двоє учасників торгів готові взятися за роботи за приблизно 82 мільйони гривень, що на 30 мільйонів дешевше, ніж очікувана вартість робіт.

Заступник голови Волинської обласної адміністрації з економічного блоку Валентин Цьось запевняє, що не розуміє, чим викликана така різниця у сумах, – повідомляє «Перший».

Нагадаємо, замовник планував витратити на будівництво понад 115 мільйонів гривень.

Усього в торгах взяли участь 4 компанії ТОВ «Навітехсервіс», ТОВ «Луцьккомунбуд», ТзОВ «ОЛВІС-ІНЖИНІРІНГ ЛТД» та ТзОВ «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНЬЕКОБУД», всівони запропонували нижчу ціну. Найвигіднішою була пропозиція від ТОВ «Навітехсервіс» – компанія погодилася виконати роботи за 82, 778 млн грн.


«Це великувата різниця - понад 30 мільйонів. Ми самі поки не розуміємо, чим вона зумовлена. Зараз ведеться класифікація тендеру - перевіряють спеціалісти, чи виправдана така вартість, яку вказали учасники», – сказав Цьось.

За його словами, класифікація може тривати до 20 днів.

«Поки що все йде по стандарту. Спеціалісти вивчають учасників. Коли йде тендер – ми не розуміємо, хто бере участь. Ми тільки в кінці вже бачимо назви фірм-учасників, а до того ми бачимо, як цифри міняються і все», – зазначив заступник голови ОДА.

Зазначимо, у школі селі Стобихівка нині навчається понад 200 учнів, вмістити навчальний заклад може близько 80.

Коментарі
19 липня
Сьогодні
Вчора