РАЙОН.IN.UA
Понад 90 мільйонів надійшло в область на «вторинку» і «третинку»
Понад 90 мільйонів надійшло в область на «вторинку» і «третинку»

Понад 90 мільйонів надійшло в область на «вторинку» і «третинку»

16:33 23.02.2019
239

У 2019 році продовжать впроваджувати медичну реформу – реформуватимуть вторинну і третинну ланку медицини у Волинській області. Вже у 2018 році на це надійшло понад 90 мільйонів гривень.

Про це говорили під час засідання колегії управління охорони здоров’я Волинської ОДА 21 лютого, інформує відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

«У 2018 році в рамках субпроекту Світового банку для медзакладів вторинного та третинного рівнів надійшло обладнання та розхідних матеріалів на загальну суму понад 90 мільйонів гривень. Придбали три рентген-ангіографічні системи вартістю більше 42 мільйони гривень. Наприкінці 2018-го оголошено другу фазу закупівлі обладнання для медичних закладів вторинного та третинного рівнів, у лютому 2019-го відбулося розкриття. За умови успішного проведення тендеру постачання відбудуться у травні-серпні 2019 року», – зазначив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк.

Зокрема, працюватимуть над автономізацією усіх амбулаторних і стаціонарних закладів (передбачається трансформація їх у некомерційні комунальні підприємства до кінця 2019 року. З 1 липня 2019 розпочинається їх фінансування з Національної служби здоров’я).

Також у планах – комп’ютеризація усіх робочих місць, впровадження електронної системи eHealth (запровадження електронної медичної картки пацієнта, електронних рецептів за програмою «Доступні ліки») та зміцнення матеріально-технічної бази.

Читайте також: За кошти держбюджету на Волині побудують15 нових амбулаторій

Коментарі
16 липня
Сьогодні
Вчора