РАЙОН.IN.UA
Цінні водорості
Цінні водорості

Працівники Шацького нацпарку впіймали браконьєрів з цінними водоростями

11:09 19.02.2019
311

На озері Світязь затримали місцевих жителів, які незаконно виловлювали кладофору.

На території Шацького національного природного парку на постійній основі проводяться рейди та патрулювання службою державної охорони. Днями працівники відділу державної охорони ПЗФ спіймали браконьєрів, жителів села Світязь, які виловлювали кладофору, – інформують у прес-службі Шацького НПП.

На правопорушників склали відповідні протоколи за ст. 91 КУпАП (порушення правил охорони та використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду), які будуть передані до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що це вже не перший випадок, коли працівники парку затримують браконьєрів за виловом цих водоростей.

Детальніше читайте: Світязь: нацпарківці впіймали браконьєрів, які видобували цінні водорості

Працівники Шацького нацпарку затримали кладофорних браконьєрів

Кладофори ростуть дуже повільно, 5-10 мм в рік. У зв'язку зі змінами клімату в останні роки популяція її у світі стрімко зменшується. В Україні кладофору можна зустріти лише на кількох озерах, одне з яких Світязь.

Найжахливіше те, що водорості виловлюють місцеві жителі і роблять це бездумно, не замислюючись над тим, до яких трагічних наслідків може призвести такий «бізнес». Якщо не припинити збирання цієї рослинності, то за короткий проміжок часу наш славнозвісний Світязь перетвориться на звичайне болото.


Коментарі
20 липня
Сьогодні
Вчора