РАЙОН.IN.UA
Суд
Суд

На Любешівщині за «п’яне» кермування оштрафували і позбавили прав

16:12 18.02.2019
290

Суд визнав винним 21-річного водія за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

На початку січня 2019 року патрульні затримали нетверезого водія «Ауді А4», яка мала іноземну реєстрацію, – повідомляють у Любешівському відділенні поліції ГУНПу Волинській області.

Водій мав ознаки алкосп’яніння (із ротової порожнини було відчутно запах алкоголю, мова водія була невиразною та незмістовною, обличчя – почервоніле).

На запитання, чи вживав водій спиртні напої, останній відповів, що вживав та погодився пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою спеціального технічного засобу «Alkotest 6810». Результат тестування засвідчив факт перебування водія у стані алкогольного сп’яніння.

Працівники поліції оформили адміністративні матеріали на водія автомобіля за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння (порушення п.2.9 «а» ПДР), відповідальність передбачена ч.1.ст. 130 КУпАП.

У відповідності до ст. 221 КУпАП розгляд справи здійснив Любешівський районний суд у грудні цього року та виніс рішення про накладення штрафу в розмірі 600 НМДГ, що становить 10 тисяч 200 гривень та позбавлення права керування транспортними засобами терміном на 1 рік.

Читайте також: Любешівщиною катався п’яний водій на «бляхах»

Коментарі
16 липня
Сьогодні
Вчора