РАЙОН.IN.UA

На Горохівщині священик називає прихильників ПЦУ «грішниками», а церкву – «сатанинською»

12:01 16.02.2019
523

Священик села Лобачівка Горохівського району всіляко намагається зашкодити переходу громади до Православної Церкви України. Обзиває своїх прихожан грішниками, просить покаятися та не йти до «сатанинської церкви».

Про це інтернет-видання «Волинь Online» повідомили жителі Лобачівки.

Мешканці села розповіли, що священик свариться з людьми за те, що ті хочуть переходити до ПЦУ. Вимагав у жінки, яка ходила збирати підписи, аби вона показала, хто підписався за ПЦУ. До слова, жінка вже пенсіонерка та поважна у селі людина, адже пропрацювала багато років вчителькою.

Також за словами місцевих, священик заявив своїм прихожанам, що вони всі грішні та йдуть у сатанинську церкву.

Жінка, яка збирає підписи, розповіла, що після богослужіння священик став сварити її, що вона збирає підписи за «сатанинську церкву», почав просити подивитися ті підписи. Виніс Євангеліє та став з люттю до неї говорити, аби покаялася.

«Я сказала йому, що тих підписів не маю з собою. Забула тільки сказати, що Євангеліє треба брати чистими руками та з чистими думками», – додає жінка.

За словами жінки, більшість у селі підписалося за ПЦУ. Щоправда, збирала вона підписи на звичайні листки, бо бланків отримати від сільського голови так і не змогла.

Інші мешканці додають, що збори будуть цієї неділі, 17 лютого.

Раніше у селі Смолява Горохівського району громада збирала підписи за перехід до Православної Церкви України. Священик, який служить у селі Лобачівка, перестрів жінку та шарпав її через підписи за ПЦУ.

У тій же Смоляві «касир» церкви вирвала підписні листки із рук жінки, що збирала підписи і одразу розірвала на дрібні шматки. Людям довелося починати роботу знову.

Читайте також: Берестечківський благочинний приїздив у церкву села Смолява

Коментарі
21 вересня
Сьогодні
Вчора
19.09.2019