РАЙОН.IN.UA
Інна Присяжнюк
Інна Присяжнюк

Волинянка варить вдома мило та робить з нього бутоньєрки

09:28 15.02.2019
730

Для локачанки Інни Присяжнюк минулорічна поїздка до Львова видалась надзвичайно цікавою, а ще – знаковою. Адже тоді вона з чоловіком не просто відвідала різдвяний ярмарок, а ще й мала можливість дізнатися у однієї із майстринь багато цікавої інформації про миловаріння.

Ці знання Інна залюбки використала. І тепер виготовлення натуральних миделок є її улюбленим хобі, яке вдало поєднує із своїм основним покликанням – вчительською працею.

«Приступати до миловаріння було лячно, але допомогла велика підтримка рідних. Впевнившись у своїх намірах, перечитала масу інформації в Інтернеті та переглянула кілька майстер-класів з миловаріння. Для початку замовила набір «Для юного миловара», у комплекті якого були кілька формочок, мильна основа, барвники і ароматизатори. І як була приємно вражена, коли перші роботи вийшли вдалими. Виставивши їх у соцмережі, отримала багато схвальних відгуків, з’явились перші охочі придбати мою продукцію. Відтоді неабияк загорілася бажанням виготовляти миделка власноруч», – пригадує Інна.

Перша об’ємна робота з миловаріння у молодої майстрині була на новорічну тематику. Ці вироби Інна представляла на «Різдвяних зустрічах» у районному будинку культури. А зараз, до Дня Святого Валентина, приготувала нові подаруночки – мило у вигляді різнокольорових сердечок, із зображенням закоханої пари, мильні бутоньєрки. У її композиціях квіти виглядають, як справжні, на перший погляд і здогадатись важко, що є «мильними». Вражає палітра вміло поєднаних кольорів, природні аромати просто заворожують.

«У мене завжди піднесений настрій, коли приступаю до виготовлення мила. А ще приємно знати, що мої вироби є цікавими для рідних та знайомих», – радо каже майстриня.

Роботи Інни витончені та креативні, сповнені позитиву. У них закладено багато старань, тепла і любові.Людмила Мельничук

Коментарі
16 липня
Сьогодні
Вчора