РАЙОН.IN.UA
Гість із Туреччини провів заняття для волинських дітей
Гість із Туреччини провів заняття для волинських дітей

Гість із Туреччини провів заняття для камінь-каширських дітей

08:51 12.02.2019
121

У Центрі іноземних мов EuroFuture 11 лютого гість з Туреччини провів заняття англійської мови.

Містер Муамер та його колега містер Еркан приїхали до Каменя-Каширського, аби протягом тижня навчати діток іноземної. Хоча самі не є носіями англійської, але мета таких міжкультурних занять – перебороти боязнь спілкування цією мовою.

Що цікаво, гості не розуміють української, а школярі – турецькою. Тому єдиний вихід – це розмовляти англійською. В додаток до всього, під час занять ніхто не виправляє помилки.

Близько 20 школярів переконалися в цьому під час першого заняття з містером Муамером. Під час навчання новий вчитель розповів про себе та дозволив поставити будь-яке питання.

«Діти неабияк здивували своєю креативністю, адже попри стандартні питання англійською: «What is your name» (як тебе звати), або ж «How are you» (як у тебе справи), питалися також «How often do you make your bed» (Як часто ти застеляєш ліжко), або ж «How many teeth do you have» (Скільки ти маєш зубів), що не аби як розсмішило нового викладача», – розповідає координатор центру Інна Поліщук.

В свою чергу Муамер запитав про мрії дітей і зауважив, що мати таке бажання – то дуже важливо у житті.

В кінці кожного заняття діти робили селфі та просили навчити декілька слів турецькою. А 12 лютого відбудеться знайомство з іще один викладачем – містером Ерканом.

Читайте також: Камінь-каширські діти взяли участь в інтегрованому занятті йоги з англійською

Коментарі
24 травня
Вчора
22.05.2019