РАЙОН.IN.UA
У Рожищі організовують тематичний вечір для подружніх пар
У Рожищі організовують тематичний вечір для подружніх пар

У Рожищі організовують тематичний вечір для подружніх пар

15:54 11.02.2019
150

Подружні пари міста й району запрошують поспілкуватись за чашкою кави і навчитись налагоджувати взаєморозуміння у сім'ї.

Тематичний вечір організовує Family Club «Forever». Про це вони повідомляють через форму на сайті «Район.Рожище» «Додати новину».

«Чи вміємо ми спілкуватись? Звісно, так! Однак часто подружжя підстерігає одна проблема – невміння вести конструктивні бесіди і налагоджувати взаєморозуміння. Ми всі різні, а тому по-різному дивимося на багато речей. Проте ця наша несхожість у жодному разі не повинна ставати приводом для конфліктів. І щоб цього уникнути будемо вчитись спілкуватись за чашечкою кави», – пишуть організатори.

На тематичному вечорі подружні пари дізнаються:

  • як сказати так, щоб нас почули,
  • вибачитись так, щоб нас пробачили,
  • говорити ті слова, які збудовують, окриляють, надихають нашу другу половинку.

«Хочете дізнатися ще багато нового і хорошого про спілкування у сім'ї – тоді вам до нас. Будемо разом відпочивати і вчитися. Чекаємо Вас 17 лютого о 18:00 за адресою: м.Рожище вул.1 Травня, 2. Плануєте бути нашими гостями – повідомте нас через Viber (093-140-10-93). А ми приготуємо для Вас гарячу каву і дуже смачний десерт», – обіцяють у Family Club «Forever».

***

Рубрика «Народні новини» створена для всіх жителів нашого міста, району та гостей, які приїздять до нас. Це в першу чергу доступний та зручний інструмент для поширення актуальної та достовірної інформації про проблеми, досягнення та життя нашого міста та району. Зламався ліфт, зіпсувалось дорожнє покриття, сталася ДТП, побачили, як горить будинок чи ремонтують ваш під’їзд – обов’язково напишіть про нам, натиснувши кнопку «Додати новину» на головній сторінці сайту.


Коментарі
25 травня
Вчора
23.05.2019