РАЙОН.IN.UA
Маневичани взяли участь в Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник»
Маневичани взяли участь в Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник»

Маневичани взяли участь в Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник»

12:10 05.02.2019
563

Учні Маневицької Дитячої Музичної Школи взяли участь в Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник», що пройшов у місті Києві за підтримки міністерства культури України та Міжнародного благодійного фонду «Соняшник».

Журі, до складу якого увійшли провідні спеціалісти, авторитетні фахівці у сфері музичного мистецтва, хореографії, шоу-бізнесу, видатні діячі культури та мистецтв України, представники преси та телебачення високо оцінили рівень виконавської майстерності, артистизм та сценічну культуру вихованців Маневицької ДМШ.

Гран-прі фестивалю-конкурсу присуджено бандуристці Вікторії Михалевській (викладач Ольга Ясюк) та дуету кларнетистів у складі Марка Клеця та Богдана Совгутя (викладач Олег Горайчук).

Шестеро учнів школи посіли 1 місце: бандуристи Софія Федорович (викладач Ліна Марич) та Каріна Савчук (викладач Ольга Ясюк), скрипаль Роман Дяк (викладач Наталія Бугайчук), флейтистка Юлія Черевко (викладач Олексій Вергун), трубач Сергій Клець та кларнетист Богдан Совгуть (викладач Олег Горайчук), а також квінтет скрипалів «Ad Libitum» (керівник Ірина Кондратюк).

Скрипалька Ліана Коснюк (викладач Ірина Кондратюк) та піаністка Каріна Тарасюк (викладач Руслана Козак) вибороли 2 місця в своїх номінаціях.

Окремо відмічають високопрофесійну роботу концертмейстерів Людмили Музичук та Олени Кедик.

«Колектив Маневицької ДМШ висловлює особливу вдячність начальнику відділу культури та туризму Маневицької райдержадміністрації Ігорю Дерлюку за підтримку, розуміння, можливість поїхати до столиці на мистецьке змагання міжнародного рівня та всебічне сприяння розвитку дитячої творчості в сфері музики», – ідеться в повідомленні Маневицької дитячої музичної школи на Facebook.

Голова Маневицької райдержадміністрації пообіцяв підтримувати будь-яку позашкільну, творчу, спортивну роботу з дітьми району.

«Так як і обіцяли, підтримуємо і надалі будемо підтримувати будь-яку позашкільну, творчу, спортивну роботу з дітьми! І що б це не вартувало для районного бюджету, а на цій діяльності економити не будемо. Дякую педагогам, батькам і дітям, які займаються в дитячій музичній школі. Завжди приємно, коли наші діти стають переможцями на різних конкурсах і фестивалях! Вітаю усіх з перемогою!» – прокоментував Андрій Линдюк у Facebook.

Коментарі
16 липня
Сьогодні
Вчора