стрічка

Екстрасенси з «СТБ» розслідували вбивство у Рудці-Козинській

04 Лютого 2019, 16:00
Екстрасенс Олена Курилова. 4580
Екстрасенс Олена Курилова.

Жорстоку різанину, яка сталась у Рудці-Козинській у березні 2017 року, спробували розслідувати екстрасенси з телеканалу «СТБ». Оскільки винуватців смерті дідуся й 21-річної онуки досі не знайдено, рідні вирішили звернутися за допомогою до потойбічних сил.

Мама дівчини Наталія Петрук досі не може оговтатись від трагедії та боїться заходити до будинку, пише «ВолиньPost».

Правоохоронці розповіли, що коли зайшли до хати, то побачили жахливу картину: у пенсіонера було 8 ножових поранень, а у жінки - 17 колото-різаних ран і майже відрізана голова. Але найбільше шокувало те, що біля загиблої була маленька донька – Емілія.

Рідні досі не можуть оговтатись від трагедії. Правоохоронці не знайшли винного у вбивстві.

Команда проекту «Слідство ведуть екстрасенси» відгукнулася на благання родичів знайти вбивцю. Іще перед виїздом на місце страшної трагедії екстрасенси почали налаштовуватися на завдання. 

Жовті залізні квіти в руках загиблої, кривавий знак на її лобі і якийсь дуже незвичайний любовний трикутник - те, що побачили в своїх видіннях Олена Курилова та Яна Пасинкова.

Наступного ранку, коли приїхали екстрасенси, зібрались на місці трагедії багато місцевих людей, рідні, слідчий.

Екстрасенс задає питання картам і чує відповідь: «Я бачу людину подвійну за своїм характером (вбитий дідусь, – ред). Він добрий та працьовитий. Вся справа у жінці і її дитині».

Ясновидиця Олена Курилова сказала, що коли вона запитала у духа вбитої, що сталось, то побачила у руках телефон.

Згодом виявилось, що у будинку знайшли проскуру (церковний хліб). А згодом ще й з'ясувалось, що знайшли ще й пентограму, тому припускають, що це можливо було ритуальне вбивство.

Ектрасенс Яна розповіла, що другий чоловік Наталії може бути причетним до трагедії. Проте, правоохоронці перевірили Сергія. Виявилось, що у нього є алібі: він був на роботі.

Нагадаємо, подвійне вбивство сталося у післяобідню пору у п’ятницю 3 березня 2017 року.

Про результати розслідування можна дізнатись у відео за посиланням.

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024