РАЙОН.IN.UA
У селі Штунь здійснили капітальний ремонт дороги по вулиці Миру.
У селі Штунь здійснили капітальний ремонт дороги по вулиці Миру.

У громаді на Любомльщині освоїли понад 4 мільйона гривень із держбюджету

15:23 01.02.2019
197

За ці кошти вдалося реалізувати чотири проекти, серед яких ремонт будинку культури та дитячого садочку.

На формування інфраструктури Вишнівської об’єднаної територіальної громади у 2018 році з державного бюджету спрямували більше 4,2 мільйона гривень, – про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

За рахунок коштів інфраструктурної субвенції з державного бюджету капітально відремонтували сільський будинок культури в селі Вишнів. Зокрема, термомодернізували приміщення закладу, замінили старі дерев’яні вікна на сучасні енергозберігаючі, а також осучаснили залу для глядачів. Загальна вартість робіт становить більше 1,1 мільйона гривень.


Натомість в селі Штунь здійснили капітальний ремонт дороги по вулиці Миру. На це спрямували більше 1,2 мільйона гривень.


Найдорожчим проектом, який реалізували у Вишнівській ОТГ за рахунок інфраструктурних коштів, став капітальний ремонт дошкільного навчального закладу в селі Олеськ. Його вартість становить 1,43 мільйона гривень. Так, перекрили дах садочка, встановили пластикові вікна, оновили кімнати приміщення тощо. Відтак, місцеві дітлахи навчаються у комфортних умовах.


Окрім того, провели реконструкцію електроустановок освітлення доріг на вулицях Незалежності, Садовій, Шевченка, Лесі Українки та Дружби в селі Радехів.

Нагадаємо, що Вишнівська об’єднана територіальна утворилася в квітні 2017 року шляхом об’єднання шести сільських рад Любомльщини. На її території проживає майже 9 тисяч населення.

До слова, у 2018 році 40 об’єднаних територіальних громад Волинської області отримали більше 106 мільйонів гривень субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури ОТГ. Станом на 1 січня 2019 року касові видатки становили 105 мільйонів 450,252 тисяч гривень. Відсоток освоєння отриманих коштів – 99,1 відсоток.

Коментарі

Олександр

15:34 01.02.2019

Узбіччя дороги занижені ізначально! Дорога почне розсипатися з кромок и до осі!

25 травня
Сьогодні
Вчора
23.05.2019