РАЙОН.IN.UA
На Волині ще одна громада заговорила про свої наміри перейти до ПЦУ
На Волині ще одна громада заговорила про свої наміри перейти до ПЦУ

На Іваничівщині ще одна громада заговорила про свої наміри перейти до ПЦУ

08:40 30.01.2019
494

Православна громада Свято-Введенської церкви організовує збори, аби вирішити питання про перехід православної громади села Литовеж з УПЦ Московського патріархату у новостворену автокефальну Православну Церкву України.

Оголошення про проведення зборів оприлюднено на сторінці Литовезької ОТГ у Facebook.

Збори відбудуться 3 лютого 2019 року, після служби Божої.

Також планують розглянути питанння внесення змін до Статуту православної громади села Литовеж.

«Явка прихожан на збори - запорука успішного переходу православної громади села Литовеж в новостворену автокефальну Православну Церкву України», - йдеться в оголошенні.

Читайте також: Священик там, де його паства: як на Іваничівщині громада храму перейшла до УПЦ

Нагадаємо, нещодавно громада сіл Гряди та Хренів, що на Іваничівщині, одноголосно проголосувала про перехід церкви з Московського патріархату до Православної церкви України.

Громада храму Казанської ікони Божої Матері - одна з перших парафіяльних громад Іваничівщини, яка приєдналася до Української Православної церкви. Того ж дня прихожани храму Симеона Стовпника ( колишнє село Панасівка) влаштували збори та проголосували за перехід із церкви Московського патріархату до Православної церкви України.

Читати також: Прихожани храму Симеона Стовпника проголосували за перехід до ПЦУ

Нагадаємо, у Мінкульті оприлюднили перелік релігійних організацій (об'єднань), які підпадають під дію частин 7 і 8 статті 12 закон «Про свободу совісті та релігійні організації», яким необхідно внести зміни до свого статуту (положення) щодо назв організацій.

В Іваничівському районі таких налічується більше 30.


Коментарі
17 серпня
Сьогодні
Вчора