стрічка

Любешівське юнацтво здобуло перемоги в Сумах

29 Січня 2019, 19:31
У центрі – чемпіони України Валерія Шоломіцька й Тарас Корецький 2064 Джерело: gromada.org.ua
У центрі – чемпіони України Валерія Шоломіцька й Тарас Корецький

На чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні серед юнацтва вихованці Любешівської ДЮСШ здобувають золоті медалі.

Змагання розпочалися 28 січня в Сумах, –  інформує сайт Федерації легкої атлетики України.

Перше місце на дистанції 5000 метрів зі спортивної ходьби посів любешівчанин Тарас Корецький, а любешівчанка-скороходка Валерія Шоломіцька була першою на дистанції 3000 метрів. На цій же дистанції місця з третього по пяте посіли також вихованки любешівської спортшколи: Катерина Токарчук, Оксана Лук'янович та Іванна Меліщук. Усіх цих спортсменів тренеруюють Валентина й Олена Борисюки.