РАЙОН.IN.UA
Валерій Сахарук
Валерій Сахарук

У Любомлі в краєзнавчому музеї зустрілися із земляком-мистецтвознавцем

20:31 11.01.2019
122

У рамках проекту «Музейні діалоги» на захід завітав уродженець села Вишнів Валерій Сахарук.

У п’ятницю, 11 січня, відкривав і вів зустріч директор музею Юрій Фініковський. За тим, про свій життєвий і творчий шлях розповів сам гість, – про це йдеться на сторінці Facebook музею.

Багато питань лунало від учасників заходу, серед яких: друзі, земляки, вчителі та однокласники Валерія Сахарука, керівництво районної ради, представники ЗМІ, жителі та гості міста.

По закінченні заходу Валерій Сахарук передав у фонди музею ряд особистих фотографій, авторські каталоги та альбоми.

У свою чергу директор музею Юрій Фініковський, заступник голови районної ради Ганна Сачук відмітили поважного гостя грамотами та подарунками.


Довідково:

Валерій Сергійович Сахарук народився 24 січня 1960 року в селі Вишнів Любомльського району. Він – відомий український мистецтвознавець, куратор виставок і мистецьких проектів, автор каталогів, альбомів та монографічних досліджень, присвячених українському мистецтву ХХ–ХХІ століть.

Закінчив Київський державний художній інститут (нині Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури). Навчався у Платона Білецького, Ганни Заварової, Вадима Клєваєва, Леоніда Владича.

Живе і працює в Києві. Керівник та куратор галереї «Аліпій» (1993-1995, 2001-2003), координатор мистецьких програм Міжнародної агенції «Україна-Арт» (1999-2002), керівник арт-проектів Палацу мистецтв «Український дім» (2004-2005), науковий співробітник лабораторії культурних стратегій, ініціатив та технологій ІПСМ АМУ (з 2006).

Коментарі
26 березня
Сьогодні