РАЙОН.IN.UA
У Ковелі прибирати сніг будуть безрозбітні
У Ковелі прибирати сніг будуть безрозбітні

У Ковелі прибирати сніг будуть безрозбітні

11:32 11.01.2019
131

У Ковелі затвердили Програму організації та проведення громадських робіт тимчасового характеру на 2019-2021 роки.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Цю Програму будуть спільно реалізувати міськрада з міськрайонним центром зайнятості. Це дасть змогу ковельчанам, які перебувають на обліку служби, заробляти додаткові кошти, разом з тим, зробити певний внесок у вирішення соціально важливих проблем міста.

Планують, що роботою забезпечуватимуть КП«Добробут», РЖКП №1 та №2, управління водопровідно – каналізаційного господарства, ПТМ «Ковельтепло», ДП «Ковельське лісове господарство», управління соціального захисту населення, територіальний центр соціального обслуговування, Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

Безробітних залучатимуть до робіт з благоустрою та впорядкування територій міста, придорожніх смуг. У зимовий час – до прибирання снігу. Працюватимуть із соціальними службами.

Щороку на реалізацію цієї Програми з міського бюджету виділять 200 тисяч гривень. Таку ж суму надаватиме міськрайонний центр зайнятості.

Координацію та контроль за виконанням Програми здійснюють фінансове управління та управління капітального будівництва та ЖКГ виконавчого комітету і центр зайнятості.

Коментарі
24 березня
Вчора
22.03.2019