РАЙОН.IN.UA
«Premier City»
«Premier City»

У кінотеатрі «Premier City» – три прем’єри

15:03 20.12.2018
225

У кінотеатрі «Premier City» покажуть три прем’єрні кінострічки.

«Пригоди, комедії та анімації – всі вікові категорії знайдуть для себе цікавий фільм або мультфільм! Читайте швидше описання та купуйте квитки», – запрошують у закладі.


Фільм «Секс і нічого особистого», 16+

Жанр: комедія, українське
Коли на пропозицію руки і серця тобі кажуть, що ти в ліжку повний нуль, тут не до жартів. Вбитий горем Сергій (Роман Луцький) приймає чоловіче рішення і їде в Прагу на Новорічні свята до свого друга Василя (Сергій Притула). Після ночі обломів у стрип-клубі він випадково знайомиться зі стриптизеркою Діаною (Анжеліка Ніколаєва), яка обіцяє зробити з нього супер-героя. Але на шляху до великої мрії стає його колишня дівчина. Чим закінчаться гарячі пригоди новорічної Праги дивіться вже сьогодні у кінотеатрі «Premier City»!

Квитки тут: https://vkino.ua/ua/show/7340-seks-i-nichogo-osobistogo/lutsk/premiercityМультфільм «Ґрінч», 0+

Жанр: мультфільм, сімейний
Неподалік невеличкого та галасливого міста у горах є печера. Тут усамітнено живе Ґрінч. Із самого дитинства він ненавидить Різдво та усе, що з ним пов'язане. Усі ці подарунки, затишні родинні вечері та дзвінкі колядки неймовірно його дратують. З року в рік одне й те саме і кінця цьому не видно. Та вихід, здається, є. Можна викрасти Різдво. Позбавити усіх цих усміхнених діток подарунків і пісні вже не лунатимуть. Ґрінч береться за справу і ніщо його не зупинить.

Квитки тут: https://vkino.ua/ua/show/7212-grinch/lutsk/premiercity


Фільм «Бамблбі», 12+


Жанр: бойовик, пригоди, фантастика
Події розгортаються у 1987 році. У невеличкому містечку на каліфорнійському узбережжі живе дівчина Чарлі (Гейлі Стайнфілд), якій ось-ось має виповнитись 18 років. Якось під час прогулянки вона знаходить покинуту машину, фольксваген «Жук» жовтого кольору. Скоро дівчина побачить, що її знахідка – це не купа старого брухту, а жива істота. Це Бамблбі. Після висадки на Землю він переховується.

Квитки тут: https://vkino.ua/ua/show/7245-bamblbi-bumblebee/lutsk/premiercity

Коментарі
16 липня
Сьогодні
Вчора