стрічка

У справі «кривавого» пастора Олега Кононенка призначено експертизу

14 Грудня 2018, 13:09
У справі «кривавого» пастора Олега Кононенка призначено експертизу / Фото ілюстративне 1791
У справі «кривавого» пастора Олега Кононенка призначено експертизу / Фото ілюстративне

Суд призначив проведення експертизи зброї, яку вилучили на місці злочину та у квартирі, де проживав вбивця.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду від 10 грудня цього року.

Нагадаємо, що 26 листопада 2018 року близько 12 години пастор місцевої євангельської церкви «Слово життя» Олег Кононенко, перебуваючи у приватному будинку в Ковелі на вулиці Володимирській, в ході побутового конфлікту із власного зареєстрованого карабіну АКМС-МФ здійснив постріли по двох громадянах – своєму 51-річному свату та 25-річному зятю, в результаті чого умисно заподіяв смерть останнім. Ще одного потерпілого, 43-річного чоловіка, із вогнепальним пораненням доставили у лікарню. За офіційними даними поліції, Кононенко застрелився сам.

Відомості про вказане кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 12018030110002484 за ознаками ч. 2 ст. 115 КК України (Умисне вбивство).

Під час проведення огляду місця події поліцейськими було виявлено та вилучено мисливський карабін АКМС-МФ, магазин до карабіна з патронами калібру 7,62х39 у кількості одинадцяти штук, п’ять куль та десять гільз.

Того ж дня під час обшуку за місцем проживання Олега Кононенка в будинку № 99 на вулиці Володимирській було виявлено та вилучено два магазини до автомата Калашникова та револьвер марки «Flobert Х 1639».

Слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Петро Бойчук постановив призначити експертизу вогнепальної зброї, слідів її складових деталей, дослідження боєприпасів та слідів пострілу, до проведення якої залучив експертів Волинського НДЕКЦ МВС України.

Читайте також: «Кривавий» пастор Олег Кононенко називав себе колишнім бандитом

Коментар
13/07/2024 Субота
13.07.2024