РАЙОН.IN.UA
Горохівська молодь показала свою короткометражку на кінофорумі  у Луцьку
Горохівська молодь показала свою короткометражку на кінофорумі  у Луцьку

Горохівська молодь показала свою короткометражку на кінофорумі  у Луцьку

18:03 07.12.2018
257

У Луцьку відбувся IV молодіжний кінофорум, на якому православна молодь Горохова представила свою короткометражку.

Кінофорум відбувся 30 листопада. Організував його відділ у справах молоді Волинської єпархії УПЦ. Про це повідомляють на сайті «Горохівське благочиння».

Участь взяли 18 робіт – відеороликів на соціальні теми. Фільми підготували активісти молодіжних православних об'єднань єпархіальних благочинь, за винятком одного, надісланого авторкою з Київської єпархії УПЦ. Окрім того, до участі долучились і студенти Волинської духовної семінарії.

Участь у кінофорумі взяла і православна молодь храму Різдва Христового м. Горохів, представивши короткометражний мультфільм-притчу «Три свічі» молодіжного клубу «ЛОГОС». У відео використали фрагмент мультфільму Lightheaded.

У своїй колективній роботі молодь хотіла показати глядачам пізнання світу і себе, де закладений глибокий зміст, бажання змінюватися та самопожертва на цьому шляху. Над текстом працювали члени молодіжки Ілона Поган та Валя Кметь. Текст читав Роман Вольчинський.

Як повідомив голова єпархіального відділу у справах молоді ієромонах Ілля (Вишневський), фестиваль не завершиться переглядом робіт, оскільки їх будуть оцінювати до Дня православної молоді.

«Наш відділ створив Youtube-канал, де будуть опубліковані всі представлені до фестивалю роботи. Ми будемо оцінювати їх відповідно до кількості переглядів та позитивних оцінок від глядачів. Отож, запрошуємо до активного перегляду виставлених в Інтернет роликів нашого фестивалю», - зазначив отець Ілля.Читайте також: У Берестечку зустрілися делегації з трьох районів Волині

Коментарі
19 липня
Сьогодні
Вчора