РАЙОН.IN.UA
Прокуратура Волині
Прокуратура Волині

Прокуратура зробила заяву в резонансній справі, в якій фігуруюють посадовці Луцької райради

07:46 07.12.2018
334

У прокуратурі Волині заявили, що фігурантам кримінальних проваджень не вдасться уникнути відповідальності за бюджетні злочини, прикрившись виборчим процесом.

Як повідомили у прес-службі відомства, прокуратура здійснює процесуальне керівництво у низці розслідуваних слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в області кримінальних проваджень за фактами розтрати коштів службовими особами Комунального підприємства «Луцьке» (засновник – Луцька районна рада), які розпочато у минулому та поточному роках.

Оперативне супроводження здійснюється Управлінням СБУ в області та Управлінням захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

На теперішній час вручили письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 4,5 ст. 191 КК України, керівнику підприємства, який допустив розтрату коштів на суму 1,6 млн. грн.

Крім цього, вручили письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України керівнику однієї з підрядних організацій, який привласнив бюджетні кошти на суму 1,3 млн. грн.

Наразі перевіряються відомості, здобуті Управлінням захисту економіки в області, про причетність до протиправних схем розкрадання бюджетних коштів керівників органів місцевого самоврядування. Для цього проводиться комплекс слідчих дій.

Прокуратура області заперечує наявність політичного підтексту у кримінальних провадженнях і надалі залишатиметься поза політикою.

За інформацією «Район.Луцьк» фігурантами справи є керівник районної ради Валентин Приходько та депутата Вадим Веремчук. Останній балотується в голови Гіркоплонівської громади.

Читайте також: Голова Луцької РДА: «Ніхто нікого не бив»

Коментарі
24 серпня
Вчора
22.08.2019