РАЙОН.IN.UA
У Маневичах провели захід «Герої на сторожі миру»
У Маневичах провели захід «Герої на сторожі миру»

У Маневичах провели захід «Герої на сторожі миру»

20:03 06.12.2018
685

У маневицькій районній бібліотеці відбувся захід «Герої на сторожі миру» з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера.

До вітального слова був запрошений голова Маневицької РДА Андрій Линдюк, який вручив відзнаки Президента України Петра Порошенка «За участь в антитерористичній операції» та нагрудні медалі Андрію Яцині, Руслану Шуляковському, Андрію Павлусику, Юрію Дрогану та від голови маневицької районної державної адміністрації за самовідданість, відвагу, патріотизм, вагомий внесок у захист дежавних інтересів, високу громадянську позицію та з нагоди Дня Збройних Сил України Подяку отримав Роман Треля.

«Давайте віддамо шану всім воїнам і волонтерам України, всім тим, хто виборює волю нашої держави, хто захищає нашу землю від вторгнення агресора. Адже ми не лише любимо свою державу, а й пишаємось нею, отже, вважаємо себе зобов’язаними її захищати», – закликала ведуча заходу Оксана Ярошик.

Начальник організаційного відділу маневицької районної ради Віктор Турик привітав та нагородив почесними грамотами від голови районної ради Олександра Ружило і Юрія Шафету. Галина Хмеляр грамотами та подяками від 128-ї бригади, 93-ї бригади та 10 штурмового батальйону нагородила волонтерів, в тому числі колектив районної бібліотеки. Волонтер Наталія Попова привітала зі святом та побажала мирного неба над головою.

Музичні вітання дарували солістка гурту «Троянда-С» районного будинку культури Тетяна Каращук та працівник дитячої музичної школи Олег Горайчук.

Коментарі
16 липня
Сьогодні
Вчора