стрічка

На West Media Forum приїде телепродюсерка, яка запускала і закривала «Ukraine Today»

06 Грудня 2018, 17:10
Тетяна Пушнова 895
Тетяна Пушнова

Українська репортерка, редакторка та відома генеральна продюсерка Громадського телебачення та  телеканалу «Ukraine Today» Тетяна Пушнова виступить 15 грудня. 

Захід розпочнеться о 9:30 в  Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків (Луцьк, Карбишева,1, Культурно-розважальний центр «Адреналін Сіті»). 

Для West Media Forum Тетяна готує виступ на тему «Аудиторія нішевого медіа: як написати її портрет і не помилитися». 

Ознайомитися з повною програмою і зареєструватися можна на сайті форуму. Нагадаємо, тема цьогорічного West Media Forum присвячена нішевим ЗМІ і як редакціям здобувати довіру, популярність, гроші

Довідково: 
Тетяна Пушнова починала свою кар’єру  на «5 каналі». Випускала в ефір ток-шоу «Майдан з Данилом Яневським», висвітлювала військовий конфлікт в Грузії в серпні 2008 року, брала участь у створенні та випускала новини на телеканалі ТВі. 
З 2010 року працювала в групі компаній 1+1 Медіа, де переформатувала нічний випуск ТСН, створила перший український телевізійний таблоїд «ТСН.Особливе» і з вересня 2011 року очолила редакцію ТСН на телеканалі 1+1 - на посаді шеф-редакторки ТСН пропрацювала три роки.
Улітку 2014 року Пушнова запустила та очолила перший український англомовний інформаційний телеканал «Ukraine Today», після закриття якого стала генеральною продюсеркою Громадського телебачення.
Є авторкою книги «Євромайдан очима ТСН» - про роботу журналістів Телевізійної служби новин під час подій зими 2013-2014 років.
Зараз працює тренеркою з журналістики, комунікаційних стратегій, навичок роботи в ефірі.
Одружена з теле та радіо ведучим Вадимом Карп'яком, має двох дітей.

 

Читайте також:

На West Media Forum 2018 розкажуть, кому потрібна фуд-журналістика

На West Media Forum приїде піонер суб’єктивної журналістики

Коментар
11/12/2023 Понеділок
11.12.2023