На Дніпропетровщині через російські удари постраждали семеро людей

Протягом 22 липня російські війська понад 40 разів атакували Нікопольський і Павлоградський райони Дніпропетровської області, застосовуючи безпілотники, артилерію та керовану авіабомбу. Внаслідок обстрілів поранення дістали семеро людей.
Про це повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Ганжа.
За його словами, найбільше постраждала Нікопольщина. Під ворожими ударами опинилися Нікополь, Марганецька, Червоногригорівська та Покровська громади.
Унаслідок атак пошкоджені об'єкти інфраструктури, супермаркет, коледж, гаражі, приватний житловий будинок та автомобілі.
Поранення отримали семеро людей. До лікарні госпіталізували двох 24-річних чоловіків, а також чоловіків віком 22, 46, 54 і 66 років. За інформацією обласної влади, усі вони перебувають у стані середньої тяжкості. Ще одна постраждала – 59-річна жінка – проходитиме лікування амбулаторно.
У Павлоградському районі російські війська атакували Троїцьку громаду. Внаслідок удару виникла пожежа. Інформація про інші наслідки уточнюється
Читайте також:
- Район.IN.UA
Нічна атака РФ по Україні: загиблі та десятки постраждалих у кількох областях
- Район.IN.UA
У Харкові російські «Бандеролі»вбили двох людей, серед постраждалих є дитина
- Ужгород
На Ужгородщині зіткнулися два легковики: є постраждалі
- Шептицький
Під час гасіння пожежі біля села Реклинець постраждав рятувальник: вогнеборець у реанімації
- Вознесенськ
Атака на Вознесенську громаду: шестеро поранених та руйнування транспортної інфраструктури
