стрічка

У Володимирі запалили свічки в пам'ять про страшні роки Голодомору

25 Листопада 2018, 17:55
На Волині згадали страшні роки Голодомору 1276
На Волині згадали страшні роки Голодомору

У Володимирі-Волинському, у парку «Слов’янський» біля символічної могили борцям за волю України відбулися жалобні заходи, присвячені 85-м роковинам Голодомору 1932 -1933 років в Україні.

Про це інформує відділ з питань внутрішньої політики та інформаційної діяльності РДА.

Відтак, учора 24 листопада 2018 року голова районної державної адміністрації Наталія Василець та голова районної ради Роман Гук разом з представниками міської влади, місцевого духовенства, громадськості району і міста та зрештою з усіма, хто поділяє біль та скорботу українського народу, взяли участь у мітингу, приурочену Дню пам'яті жертв Голодомору.

Духовенство різних конфесій відслужило панахиду за померлими, яку очолив владика Володимир-Волинський і Турійський Матфей.
Опісля учасники зібрання долучилися до Всеукраїнської акції «Запали свічку» аби душі українців, закатованих нелюдськими системами, диявольськими режимами, знайшли свій шлях додому. Та під звуки скорботних дзвонів, що лунали здаля, зі щемом в серці усі присутні схилили голови в тихій молитві та тривожній хвилині мовчання перед пам’яттю невинно убієнних голодом.

Керівництво районної та міської влади, небайдужі жителі міста та району віднесли запалені лампадки, квіти, пшеничні колоски до символічної могили в пам’ять українців, які загинули мученицькою смертю.

Нагадаємо, в останню суботу листопада в Україні вшановують пам'ять жертв голоду, штучно організованого радянською владою. Традиційно, в цей день українці виставляють у вікнах свічки та лампадки у пам’ять про померлих унаслідок злочинних дій радянської влади. Голодомор, що похоронним дзвоном прокотився по всій нашій країні, стер з лиця землі біля 10 мільйонів людей, що ніби й не народжувалися, не росли, не кохали, не плакали, не сміялися, не жили, – це трагедія, яку не маємо права забути. 

Коментар
16/04/2024 Вівторок
16.04.2024
15.04.2024