Російські війська здійснили серію ударів по Дніпровському району: є поранені

Тетяна Федчик

Тетяна Федчик

#   221
ФОТО

Російські окупаційні війська здійснили серію прицільних ударів по території Дніпровського району. Внаслідок ворожої атаки поранення різного ступеня важкості отримали восьмеро цивільних громадян, зафіксовані руйнування інфраструктури.

Про це повідомляє Район.in.ua з посиланням на оперативні дані очільника Дніпропетровської обласної військової адміністрації (ОВА) Олександра Ганжі.

Перша інформація про атаку на Дніпровський район надійшла близько 16:00. Спочатку стало відомо про двох цивільних осіб, які отримали поранення. Це 34-річна жінка та 53-річний чоловік. Обох потерпілих у важкому стані оперативно госпіталізували до медичного закладу, де їм надали невідкладну допомогу.

Згодом російська армія завдала повторного удару по району. Внаслідок чергового влучання на території цивільного об'єкта спалахнула пожежа. За попередніми даними ОВА, вогонь охопив складські приміщення однієї з відомих торговельних мереж.

Станом на 17:00 кількість постраждалих внаслідок серії російських обстрілів зросла до шести осіб. П'ятьох із них довелося госпіталізувати.

«Ворог завдав повторного удару по Дніпровському району. Медична допомога знадобилася вже шістьом людям. П'ятеро госпіталізовані, троє з них – у важкому стані», – повідомив керівник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.

О 20:48 Олександр Ганжа підсумував наслідки російських атак 3 червня. 

«Пообіді ворог кілька разів атакував Дніпровський район. Влучання на трьох локаціях. Один з ударів спричинив масштабну пожежу – горять склади торговельної мережі. Вже кілька годин вогонь приборкують понад 100 рятувальників. Працюють 40 одиниць техніки. Понівечена й логістична компанія. Там пожежу вже загасили. Дістали поранень  восьмеро людей. Семеро з них госпіталізовані. Троє – у важкому стані», – йдеться у повідомленні посадовця.