Українські захисники уразили Петербурзький нафтовий термінал
Далекобійні санкції ЗСУ: українські захисники уразили низку важливих об’єктів на території Росії.
Про це на фейсбук-сторінці повідомив Володимир Зеленський.
Серед цілей – Петербурзький нафтовий термінал, від державного кордону України до цього обʼєкта російської нафтової галузі близько 1100 кілометрів. Також досягнуто і суто військових цілей на Кронштадтській базі.
Ще одна ціль – підприємство в Тамбовському регіоні, яке залучене у виробництві російської зброї. Відстань від лінії фронту – майже 600 кілометрів.
«Дякую нашим воїнам за влучність. Український план далекобійних санкцій виконується саме так, як це і потрібно для наближення миру. Слава Україні!», – йдеться у дописі.
Читайте також:
- Район.IN.UA
Українські безпілотники завдали ударів по цілях у тилу ворога: знищено корабель «Світляк», Панцир та іншу техніку
- Район.IN.UA
Сили оборони уразили два НПЗ, ЗРГК «Панцирь-С1» та ворожий корабель
- Район.IN.UA
Удар по нафтобазі в Армавірі: реалізація плану «далекобійних санкцій» України
- Район.IN.UA
СБУ атакувала воєнний завод у Пермі за 1700 км від кордону України
