стрічка

За вбивство знайомого ратнівчанин отримав сім років ув'язнення

21 Листопада 2018, 08:15
За вбивство знайомого ратнівчанин отримав 7 років ув'язнення 902
За вбивство знайомого ратнівчанин отримав 7 років ув'язнення

За смерть товариша житель села Язавні відсидить за ґратами 7 років.

За принципової позиції прокурорів, Волинський апеляційний суд скасував вирок Ратнівського районного суду, яким 36-річного мешканця села Язавні засудили до 4 років та 2 місяців позбавлення волі за вчинення убивства через необережність. Про це інформує прес-служба прокуратури Волинської області.

Уночі 21 січня 2017 року нетверезий чоловік у власному будинку, поконфліктувавши зі знайомим після спільного розпивання спиртного, під час бійки завдав йому ударів, від яких потерпілий упав на підлогу, ударився головою й помер. 

Суд першої інстанції визнав зловмисника винним у вчиненні вбивства через необережність і призначив йому покарання у виді 4 років та 2 місяців позбавлення волі.

Не погодившись із таким вироком суду, прокурори оскаржили його в апеляційному порядку, наполягаючи на тому, що обвинувачений убив потерпілого не через необережність, а умисно завдав йому тяжких тілесних ушкоджень, які спричинили смерть, та вимагаючи для нього суворішого покарання.

Волинський апеляційний суд пристав на позицію обвинувачів і призначив чоловікові покарання у виді 7 років позбавлення волі.

Коментар