стрічка

Батьки загиблого Героя з Видерти отримали посмертну нагороду сина

20 Листопада 2018, 07:34
Батьки загиблого Героя з Камінь-Каширщини отримали посмертну нагороду сина 1568 Джерело: facebook.com
Батьки загиблого Героя з Камінь-Каширщини отримали посмертну нагороду сина

Героя Сергія Цепуха, який загинув під час участі в операції Об’єднаних Сил на сході України, посмертно нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Про це йдеться на сторінці повітряного командування «Схід» у Facebook.

Голова районної державної адміністрації Камінь-Каширська Валерій Дунайчук вручив державну нагороду батькам загиблого учасника російсько-української війни.

Старший сержант Сергій Цепух, що народився на Волині у селищі Видерта, проходив службу в центрі управління та оповіщення повітряного командування «Схід» у Дніпрі. У важкі для України часи хлопець прийняв виклик долі та відправився на передову.

Під час участі в операції Об’єднаних Сил Сергій виконував обов’язки за посадою фельдшера у 28-й окремій механізованій бригаді на Донеччині.

09 серпня 2018 року на околиці міста Мар’їнка, під час несення служби на спостережному пункті, старший сержант Цепух загинув від ворожої кулі снайпера.

Указом Президента України №316/2018 від 11 жовтня 2018 року "За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", Сергій Цепух нагороджений орденом «За мужність» III ступеня посмертно. 

Керівництво військової частини повітряного командування «Схід» прийняло рішення про особисту передачу нагороди рідним.

Заступник начальника центру з морально-психологічного забезпечення підполковник Роман Свиріпа привіз орден на Волинь, де на Камінь-Каширщині нагороду урочисто передали батькам загиблого героя.

Присутні висловили співчуття рідним, зокрема, керівництво району подякувало за виховання сина-патріота і запевнило, що районна влада сприятиме у вирішенні їх нагальних проблем.

Пам’ять старшого сержанта Цепуха вшанували хвилиною мовчання. 

Коментар
18/05/2024 П'ятниця
17.05.2024