РАЙОН.IN.UA
Марійка Мовчан
Марійка Мовчан

Юна ковельчанка попросила у Петра Порошенка одну гривню. ВІДЕО

19:30 18.11.2018
887

1 гривню у Петра Порошенка попросила юна «дипломатка» з Ковеля Марійка Мовчан.

Про це повідомляє прес-центр БО «БФ «Позитивна взаємодія»

Нещодавно юну «дипломатку» було обрано Почесною Головою Благодійного фонду «Позитивна взаємодія», який вона створила разом зі своїми братами.

Разом з тим, як Почесна Голова Благодійного фонду «Позитивна взаємодія», яка покликана популяризувати благодійну діяльність і закликати людей творити добро, Марійка Мовчан вирішила почати це робити з Головної людина в нашій державні – Президента України.

«Ви, Петре Олексійовичу, … можете зробити великий і вагомий внесок в нашу справу, без зайвих клопотів і навантажень. Все просто, пане Президенте, внесіть 1 гривню на банківський рахунок благодійного Фонду «Позитивна взаємодія». І тоді, люди послідують Вашому гарному прикладу і, також, внесуть кошти для допомоги дітям», – сказала Марійка.

Тепер Почесна Головою Благодійного фонду «Позитивна взаємодія» Марійка Мовчан з нетерпінням чекає відповідь від Петра Порошенка і сподівається, що Гарант, передасть їй 1 гривню, що буде найкращим знаком для інших – творити добро. Адже, серед її колекції листів від поважних адресатів не вистачає лише відповіді від Президента України.

Коментарі
24 серпня
Вчора
22.08.2019