Сили ППО знешкодили 172 безпілотники, якими росіяни з вечора атакували Україну

#   625

Сили оборони відбивають масовану ракетно-ударну атаку противника з використанням балістичної ракети та сотень ударних БпЛА.

Повідомлення надало Повітряне командування Збройних Сил України, інформація оновлювалася станом на 08:00.

Противник застосував балістичну ракету Іскандер‑М з Ростовської області РФ та понад 200 ударних БпЛА. Серед них – понад 140 «Shahed», а також «Гербера», «Італмас» та інші дрони, запущені з напрямків Курськ, Брянськ, Шаталово, Орел, Міллерово, Приморсько‑Ахтарськ і з ТОТ – Гвардійське (АР Крим).

Атаки відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ і безпілотних систем, а також мобільні вогневі групи Сил оборони України.

За попередніми даними, станом на 08:00 ППО збило або подавило 172 ворожих БпЛА різних типів. Зафіксовано влучання балістичної ракети та 32 ударних БпЛА у 22 локаціях; уламки збитих дронів впали на 9 локаціях.

Останні новини

Всі

10 липня 2026

Переглянути все