стрічка

Ковельчанку у кабінеті рентгенографії по-хамськи виставили за двері, бо у лікарів закінчився робочий день

16 Листопада 2018, 17:04
Ковельчанку у кабінеті рентгенографії по-хамськи виставили за двері, бо у лікарів закінчився робочий день 1098
Ковельчанку у кабінеті рентгенографії по-хамськи виставили за двері, бо у лікарів закінчився робочий день

У Ковельському кабінеті рентгенографії жінку з екстренним направленням від лікаря, виставили за двері, бо у лікарів вже як 10 хвилин завершився робочий день.

Прикра ситуація трапилася сьогодні, 16 листопада, з очільницею ГО «Велика Ідея», фахівчинею міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Людмилою Зубарєвою. Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук.

У жінки виникла підозра на попадання стороннього тіла в органи дихання. Сімейний лікар екстренно направив на рентген грудної клітки, аби підтвердити або спростувати цю підозру.

«14:10. Забігаю в кабінет #8 ковельської поліклініки. Завершується прийом пацієнта. Мене виставляють за двері з неприємною посмішкою на устах і запевняють «У НАС ЩОЙНО ЗАВЕРШИВСЯ РОБОЧИЙ ДЕНЬ! Допобачення!». На переконання, що відчувається дискомфорт у дихальних шляхах і прохання (у стані стресу і переживань) затриматись на кілька хвилин для здійснення процедури МЕНІ КАТЕГОРИЧНО ВІДМОВИЛИ! Клятва Гіппократа кажете? Ні, не чули!», – написала Людмила Зубарєва у дописі. 

«Особисто моя думка, лікарю, де б він не працював, недопустима така поведінка. Будьте здорові! Не потрапляте до таких хамських лікарів», – додала жінка.

Коментар
20/05/2022 П'ятниця
20.05.2022