РАЙОН.IN.UA
Пункт пропуску на Волині реконструюватимуть за українські гроші
Пункт пропуску на Волині реконструюватимуть за українські гроші

 Гроші ЄС на реконструкцію пропуску «Устилуг» Україна мусить повернути і зробити все з держбюджету

12:04 08.11.2018
240

Україні доведеться повернути 1,5 мільйона євро, які надав Євросоюз для реконструкції міжнародних пунктів пропуску на західному кордоні країни.

Реконструкцію міжнародного пункту пропуску «Устилуг» розпочали ще у 2013 році. Втім, через ряд причин проект постійно корегувався. Про це повідомила речниця Волинської митниці Валентина Черниш, – пише інтернет-видання Волинь24.

«В нас були останні розрахунки станом на 2016 рік. Тоді після цінових скачків його вартість була 215 мільйонів гривень. Зараз проект корегується в межах актуальних цін, які би можна було виносити на «Прозоро». Все впирається у виділення грошей. Якщо у наступному бюджетному році будуть виділені гроші, то за рік пункт пропуску можна модернізувати», – зазначила Валентина Черниш.

При цьому додала, що 1,5 мільйона євро, виділені Євросоюзом як завдаток у рамках програми добросусідства, Україні доведеться повернути як неосвоєні. Загалом на реконструкцію пункту пропуску «Устилуг» Європа мала виділити 5,5 мільйонів євро.

Нагадаємо, народний депутат Ігор Гузь поцікавився у першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, коли нарешті розпочнеться будівництво дороги «Володимир-Устилуг».

Читайте також: Презентували проект пункту пропуску, який може запрацювати на Володимирщині

Коментарі
27 травня
Сьогодні
Вчора
25.05.2019