стрічка

Ковельчанка Катерина Ващук взяла участь у міжнародному конкурсі «Міс Україна Plus Size»

03 Листопада 2018, 11:13
Катерина Ващук 1628
Катерина Ващук

 Учасниці кастингу проекту «Модель XL» взяли участь  в міжнародному конкурсі «Міс Україна Plus Size», засновницею якого стала учасниця першого сезону Вікторія Щелко.

Про це повідомляє прес-служба телеканалу «1+1».

У конкурсі взяли участь зірки другого сезону «Модель XL» Міла Кузнєцова – дівчина з 13 розміром грудей, ковельчанка Катерина Ващук – улюблениця судді «Модель XL» Богдана Юсипчука, учасниці кастингу проекту Марія Тарасова, Наталія Кудренко, Тетяна Котелкіна, Марія Сокульська, Валерія Гусєва та Ірина Урбан

 

Катерина Ващук
Катерина Ващук

 

Загалом, на подіум вийшли 22 конкурсантки, щоб позмагатися за головну корону конкурсу та представити Україну на міжнародному змаганні «Miss World Plus Size», який відбудеться на Філіпінах. Змагання пишних красунь викликало інтерес світових ЗМІ, про свідчить публікація на авторитетному британському новинному ресурсі. 

Пишні красуні вийшли на подіум у відвертих образах під супровід українського музиканта Влада Дарвіна. Протягом конкурсу дівчата з’являлися на сцені у весільних сукнях, спідній білизні та вечірніх образах.

За рішенням журі корону отримала учасниця другого сезону проекту «Модель XL» Наталія Кудренко з Білої Церкви Київської області. Вже за місяць Наталія представить Україну на всесвітньому конкурсі «Miss World Plus Size». 

Читайте також: Ковельчанка Катерина Ващук покинула шоу «Модель XL»

 


Коментар