стрічка

У ЗСУ оприлюднили мапу 10 рекордних за дальністю ударів по росії

05 Липня 2024, 20:14
У ЗСУ оприлюднили мапу 10 рекордних за дальністю ударів по росії 580
У ЗСУ оприлюднили мапу 10 рекордних за дальністю ударів по росії

За шість місяців 2024 року Силам оборони України вдалося вразити низку військових об'єктів на території росії. Наразі рекордним за дальністю є удар радіолокаційній станції «Воронеж-М» в орську.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram Центру стратегічних комунікацій ЗСУ.

У СтратКомі наголосили, що десятки глибинних ударів відбуваються системно протягом більше ніж пів року з застосуванням української зброї. Таким чином, використання зброї західних виробників не порушить будь-які додаткові уявні «червоні лінії».

Там також зазначили, що поступово нарощуючи можливості українського військово-промислового комплексу, Сили оборони України постійно збільшують дальність та ефективність ударів. Дозвіл на використання західних систем озброєння розширить можливості з захисту України та прискорить завершення російсько-української війни.

«Місце запуску та відстань до об'єктів вказані умовно.СтратКом ЗСУ також не може стверджувати, що за кожним з ударів стоять саме Сили оборони України, а не партизани чи невдоволені своїм урядом росіяни», – наголосили у СтратКомі.

 

 

Рекордний за дальністю удар по Росії

Нагадаємо, безпілотник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України 26 травня уразив ворожу загоризонтну радіолокаційну станцію «Воронеж-М» у місті Орськ Оренбурзької області

Український безпілотник подолав відстань у понад 1800 кілометрів до об'єкта противника, встановивши новий рекорд діапазону ураження для дронів-камікадзе.

Коментар
25/07/2024 Середа
24.07.2024