стрічка

«Тобі допоможуть – не бійся попросити»: як протидіють домашньому насильству в Кривому Розі

02 Грудня 2021, 19:05
як протидіють домашньому насильству в Кривому Розі ВІДЕО 2320
як протидіють домашньому насильству в Кривому Розі

«Мені допомогли, «витягнули» – і вам обов’язково допоможуть. Головне – не боятися попросити допомоги», – так закінчила довгу складну розмову Анастасія, яка кілька років потерпала від домашнього насильства. 

EXPERT-KR поспілкувалися з нею, а також із різними службами, які в Кривому Розі надають допомогу постраждалим від домашнього насильства і працюють на його попередження. 

 Від 2018 року в місті працює кризовий центр для жінок, постраждалих від насильства в сім'ї «З надією в майбутнє». Він фінансується з міського бюджету, і таким чином для постраждалих від насильства забезпечується надійний прихисток. Працює центр правової вторинної допомоги, де постраждалим нададуть безоплатні послуги адвоката і вичерпно проінформують про всі можливості захисту себе і своїх рідних. 

При Криворізькому районному управлінні поліції місті діє мобільна бригада для протидії домашньому насильству, співробітники якої приїжджають на виклики і допомагають постраждалим. Працюють телефони довіри в різних службах. У фейсбук є група, де зібрана вся необхідна інформація як для постраждалих, так і для вчителів, які проводять відповідні уроки. 

Допомога близько – головне не терпіти насильство, не боятися і просто попросити допомогти. Саме про це – відео. 

 Проєкт «Donbas Media Forum та міжрегіональне співробітництво для виробництва якісного контенту для Сходу України» впроваджується за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Коментар
17/01/2022 Понеділок
17.01.2022
16.01.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром