стрічка

Район.in.ua підкорює новий «твіттер»: перший день у Threads

06 Липня 2023, 18:42
Район.in.ua у новій соцмережі Threads 4451
Район.in.ua у новій соцмережі Threads

Компанія Meta 6 липня запустила свій новий застосунок – Threads. І вже за години від запуску до нової соцмережі долучились понад 10 мільйонів користувачів. 

Наша національна мережа гіперлокальних медіа Район.in.ua не могла проігнорувати цю подію і теж уже створила свій акаунт у Threads.

Перша враження – надлегка реєстрація. Маючи акаунт в Instagram, реєстрація у Threads відбувається у кілька кліків. І перший же недолік, не можна змінити ім'я, воно буде таке ж, як в інстаграм. 

Інтерфейс зрозумілий і простий, та й не дивно, адже Threads дуже схожий на Twitter. Можна писати дописи до 500 символів, публікувати відео, фото та зовнішні посилання. 

Зважаючи на всілякі запровадження власника Twitter Ілона Маска, була думка, що твіттеряни підуть у нову соцмережу, але ні. Це спричинило лиш хвилю мемів. 

Меми з твіттер
Меми з твіттер

Меми з твіттер
Меми з твіттер

Меми з твіттер
Меми з твіттер

Для українців є очевидний недолік, оскільки правила спільноти компанії Meta розповсюджуються на Threads, писати «мовою ворожнечі» не вийде. У Twitter ми могли писати слово «русня» і подібні без ризику бути заблокованими. Однак, у Threads, як і в Instagram та Facebook, доведеться фільтрувати написане. 

Скріншот з телеграм каналу Сергія Стерненка
Скріншот з телеграм каналу Сергія Стерненка

Марк Цукерберг запевняє, що «дружня атмосфера» стане ключем до успіху нової соцмережі. На це Ілон Маск відповів, що «нападки з боку незнайомців у твіттері кращі за хибне щастя у показушному інстаграмі».

До слова, видалення облікового запису Threads видаляє також і обліковий запис в Instagram. Тому шляху назад нема. Вриваємось у Threads і спостерігаємо, як піде далі. А поки підписуйтесь на акаунти Районів у Threads та діліться своїми враженнями.

Читайте також: Нова соцмережа Threads: що це та які функції має

 

Коментар
13/07/2024 П'ятниця
12.07.2024